VANDENS GRĘŽINIŲ KAINOS

Gręžimo darbų ir vandens gręžinių įrengimo  kainos.

Gręžimo darbai ir gręžinio įrengimo kaina Kaune nuo 28 Eur už vieną metrą. Dažniausiausiai turime užsakymų ir Vilniuje, tokiu atveju kaina nesikeičia. Jeigu Jūsų vietoje užsakymų neturime prisideda transporto išlaidos ir vienas  gręžinio metras gali kainuoti iki 35 Eur už metrą. Į gręžinio įrengimą įeina:

  • bandomasis gręžimas (žvalgomasis) – vandens gylio nustatymas,
  • gręžimas ir vandens gręžinio apsauginio vamzdžio – kolonos nuleidimas (PVC-U DN 140/125),
  • vandens filtro izoliavimas frakcionuotų žvyru, gręžinio vandens sluoksnių izoliacija specialiu mišiniu.
  • vandens gręžinio praplovimas – išpumpavimas
  • gręžinio testavimas: našumo nustatymas, vandens kokybeė tikrinimas, garantinio paso gręžiniui ruošimas
  • gręžinio bandymas dalyvaujant užsakovams ir darbų pridavimo akto pasirašymas.
  • Įrenginėjant gręžinį su profiliniu PVC filtru vandens gręžinio kaina didesnė 400 Eur.

Gręžinio kaina

Vandens tiekimo sistemos kaina

Tam kad aprūpinti gyvenamajį namą vandeniu iš gręžinio, reika  įrengti lauko vandentiekį (vandens tiekimo sistemą). Vienas iš optimalių vandens sistemos variantų – tai giluminis gręžinio vandens  siurblys, hidroforas (hidroakomuliatorius), vamzdynai ir santechninė  hydroarmatūra, valdymo aparatūra, relės, apsauginiai vožtuvai, montavimo ir įrengimo darbai. Tokios lauko vandetiekio įrengimas kainuoja nuo 1200 Eur.

Lauko sistemų schemos būna įvairios priklausomai nuo vartotojų kiekio ir reikiamo vandens debito ir užsakovo pageidavimo. Nuo vieno vandens gręžinio  galima aprūpinti kelis namus. Tai gali būti schema su vandens bokštu, tarpinė vandens talpa, giluminis siurblys su dažnio keitikliu – naudojama be hidroforo kada paduodamas vandens kiekis viršija 5 kub.m/val..

Tam kad parinkti optimaliausią vandens tiekimo schemą ir nustatyti optimalią vandens gręžinio ir lauko vandentiekio kainą geriau iš anksto kelis kartus pasitarti su specialistais.

PASTABA. Gręžiant per kietas uolienas, vietose  kur yra pavojus prasiveržymo spūdinio požeminio vandens (fontanuojantys gręžiniai) gręžinio kainos  derinamos  atskirai.

Telefonas pasiteiravimui: UAB „KŽ Gręžiniai“, Gintaras:   +370 671 34094